PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ببينيد تا متوجه بشيد براي كشتن كفتار چند تا سگ لازمه

mbadba
04-08-2012, 16:13
قابل توجه دوستاني كه ميگن سگ هاي ما تنهايي كفتار مي زنن
20 تا سگ وحشي از پس يه دونش بر نمي آن
http://www.aparat.com/v/f57c62e6ea2a165b80cc759e6e935cf5247669

arvin
04-08-2012, 16:41
هیچ سگی به تنهایی امکان نداره بتونه کفتار بزنه

Jemi
04-08-2012, 17:09
شکست دادن کفتار کار هر سگی نیست....مگر اینکه سگ بسیار خبره و یا آموزشی چیزی دیده باشه که بتونه شکستش بده...
مثل بعضی از سگهای ایرانی جنگی(فکر کنم یکیشون سرابی باشه)

aidyn_as
04-08-2012, 17:37
ای خدا!!!!!!!!!!!!!!!!! این کفتار ماده حاملس!!!! شکمش باد کرده و حتی نمی تونه راه بره!!!!باز هم از سگا سرتره! کلی ناراحت شدم خداییش

sarabi
04-08-2012, 17:38
سلام. هرجا منطقه کفتار باشه بگید من یه سگ بیارم و اون کفتار رو بکشه. فقط با یه سگ.... کفتار رو کشت تمام هزینه من رو بدید ولی اگه فرار کرد یا نتونست بکشدش من سگم رو میذارم میام...! منطقه نزدیک ما باشه. کفتار دیده بشه نمیتونم خیلی معطل بمونم. برایه 2 ماهه دیگه همین سگ رو با شیر کوهی هم میجنگونم ...

aalireza
04-08-2012, 18:06
سلام. هرجا منطقه کفتار باشه بگید من یه سگ بیارم و اون کفتار رو بکشه. فقط با یه سگ.... کفتار رو کشت تمام هزینه من رو بدید ولی اگه فرار کرد یا نتونست بکشدش من سگم رو میذارم میام...! منطقه نزدیک ما باشه. کفتار دیده بشه نمیتونم خیلی معطل بمونم. برایه 2 ماهه دیگه همین سگ رو با شیر کوهی هم میجنگونم ...
اقا رضا مثل اینکه کفتارو از نزدیک ندیدید. طرف ما تو کوهستان کفتار یالدار زیاده قرار بزاریم بریم. 2تااز بچه های سایت که از رفقا هستن هم با خودمون میبریم شامم مهمون ما به سگتم از گرازهایی که سگا کشتن جایزه میدیم.

sarabi
04-08-2012, 18:18
شما کدوم منطقه ای؟ سگ میارم با کفتار میندازم هیچ مردی نداره هرچقدر بزرگ باشه مشکلی نیست.

sarabi
04-08-2012, 18:24
سگم رو 1سال پایه گله فرستاده بودمش و بهش مطمئنم... امسال قراره با سگهایه درجه یک میدون داشته باشه. گراز رو که زود میکشه و منتظر میمونه بهش اجازه خوردن گوشتش رو بدی. هم گرگ کشته و هم گراز و هم کفتار البته برایه کفتار یه توله 6 ماهه باهاش بود که اصلا به کفتار دهن هم نزده بود. تویه کوههایه کرم جگون قم کشته.

سرسخت
04-08-2012, 18:30
این یحث داره به درازا میکشه اما من هنوز هم نظرم همینه سگی که اقا رضا قرار بیاره مطمئن باشید در حد جومونگ هست جومونگ طول و عرضی واسه خودش داره حیف من ایران نیستم و گرنه حتما میمومدم و یه پای شرط میبودم

B.G.S
04-08-2012, 18:31
رضا جان خواهشا بحث نکن... شما هرکاری کنی اینا حرف خودشون رو میزنن...
مشکل ما اینه یا بعضی از دوستا اصلا کفتار از نزدیک ندیدن!(فقط تو فیلماها و عکس ها) که ببینن اصلا چقدر هست این موجودی که تو ذهنشون ازش یه غول ساختن، یا سگ درست و حسابی ندیدن که کفتار در مقابلش توله سگه...
وقتی شما این حرف رو میزنی دوستان فکر میکنن یکی از این سگهایی که تو خیابونه یا این سگها معمولی که پای گله بعضی از چوپونا هست که بعضی بچه ها بهشون میگن حیف نون، میخوایی با شیر بندازی....!
کلا این بحث نتیجه ای نداره رضا جان(هرچقدر هم که استدلال بیاری)...

sarabi
04-08-2012, 18:57
این سگ من جومونگ رو تو دقیقه میزنه. توله فایتره و برادرش دسته مصطفی تو سرخابه. کلا تو ایران ازش 6 تا توله هست که سه تا بهترینش دسته خودمه. فکر کنم مصطفی قیمتش رو 25 یک کلام گفته. تا 20 هم ازش میخرن و مشتری سرسختش مجتبی همونی که دمرل رو خرید هست.
علی جان میدونم بچه ها قبول نمیکنن ولی من خودم تجربش رو دارم و بهش اطمینان دارم و اصرار زیادی میکنم روش. هر سگی که سگ نمیشه. سگی که من بیارم و شرطی بندازم مظمئن باش از هر لحاظ عالیه

B.G.S
04-08-2012, 19:06
این سگ من جومونگ رو تو دقیقه میزنه. توله فایتره و برادرش دسته مصطفی تو سرخابه. کلا تو ایران ازش 6 تا توله هست که سه تا بهترینش دسته خودمه. فکر کنم مصطفی قیمتش رو 25 یک کلام گفته. تا 20 هم ازش میخرن و مشتری سرسختش مجتبی همونی که دمرل رو خرید هست.
علی جان میدونم بچه ها قبول نمیکنن ولی من خودم تجربش رو دارم و بهش اطمینان دارم و اصرار زیادی میکنم روش. هر سگی که سگ نمیشه. سگی که من بیارم و شرطی بندازم مظمئن باش از هر لحاظ عالیه

رضا جان عالی هم نباشه مهم نیست، همین که یه سرابی معمولی باشه که جنگش خوب باشه هم میتونه بزنه...
این کارم بکنی پس فردا میگم اون سگه اثتثنا بود و اینجور بود و اونجور بود...

sarabi
04-08-2012, 19:11
نه من از باختن و ریسک کردن خوشم نمیاد! حیوونم 30 ملیون پولشه میارم میندازم. سگ هم دارم 500 تومن به شرط گرگ و گله هست و سراب ازش خیلی تعریف میکردن که سگ عالییه ولی خودم بیام رونی رو میارم که جلوش اژدها باشه خرس باشه یا باید بمیره و تیکه تیکه بشه که از محالاته یا میکشه که صد در صده!

B.G.S
04-08-2012, 19:15
قابل توجه دوستاني كه ميگن سگ هاي ما تنهايي كفتار مي زنن
20 تا سگ وحشي از پس يه دونش بر نمي آن
http://www.aparat.com/v/f57c62e6ea2a165b80cc759e6e935cf5247669

دوست عزیز اینا سگ وحشی آفریقایی هستند، جثه خیلی ریزی هم دارند، حداکثر قدشون 65 سانته و وزنشون 30 کیلو(البته این ارقام حداکثر هست)... استخوان بندی خیلی لاغر و نازکی هم دارند... اینا از سگهای ولگرد متوسط هم کوچیکترند...

sarabi
04-08-2012, 19:22
علی جان بذار کارواش رو معرفی کنم یه نظر بده. خیلی تو عکس بد افتاده و چون سر ظهر ازش عکس گرفتم خیلی بد افتاده. بعدا عکس ازش میذارم که ببینی سگ سرابی یعنی این سگ و وسلام. از بهترین نژاد سگ هیریزه که منقرض شده. روش نمیشه قیمت گذاشت. خودم امروز میدیدمش حالم دگرگون میشد ساعتها میشینم و فقط تماشا میکنم و لذت میبرم. انشالله نسلش رو زیاد میکنم...

rotti
04-08-2012, 19:50
والا منم موندم چی بگم.کاش میشد یه فیلمی از جنگ سگ و کفتار میدیدیم خیالمون راحت میشد...

سرسخت
04-08-2012, 21:00
اقا رضا امکان داره یه کلیپ از این سگایی که میگید بزارید

ali aghaeifar
04-08-2012, 21:14
رضا جان خواهشا بحث نکن... شما هرکاری کنی اینا حرف خودشون رو میزنن...
مشکل ما اینه یا بعضی از دوستا اصلا کفتار از نزدیک ندیدن!(فقط تو فیلماها و عکس ها) که ببینن اصلا چقدر هست این موجودی که تو ذهنشون ازش یه غول ساختن، یا سگ درست و حسابی ندیدن که کفتار در مقابلش توله سگه...
وقتی شما این حرف رو میزنی دوستان فکر میکنن یکی از این سگهایی که تو خیابونه یا این سگها معمولی که پای گله بعضی از چوپونا هست که بعضی بچه ها بهشون میگن حیف نون، میخوایی با شیر بندازی....!
کلا این بحث نتیجه ای نداره رضا جان(هرچقدر هم که استدلال بیاری)...

این حرف شما مغرورانه هست.من خودم از فاصاه 10متری خرس دیدم کفتار مه سهله.شما برید از بچه های روستا ها بپرسید چه موجوداتی را از نزدیک دیدن بعد یگید.سگ خوب هم جزسرابی خیلی دیدم.هرکی جرات داره سگاشا فقط 1شب ببره تو شمس اباد چهر محال

sarabi
04-08-2012, 21:25
این حرف شما مغرورانه هست.من خودم از فاصاه 10متری خرس دیدم کفتار مه سهله.شما برید از بچه های روستا ها بپرسید چه موجوداتی را از نزدیک دیدن بعد یگید.سگ خوب هم جزسرابی خیلی دیدم.هرکی جرات داره سگاشا فقط 1شب ببره تو شمس اباد چهر محال

سگ خوب غیر سرابی زیاده ولی خوب داریم تا خوب. من حاضرم سگهامو بفرستم اونجا یا هرجایه دیگه. پلنگ باشه شیر باشه کفتار خرس هرچی باشه میفرستم ولی ازش پول خوبی در بیاد! چون سگهایی که میارم معمولی نیستن و هرجا ببرم مطمئن باشید اون منطقه تو عمرش همچین سگهایی به خودش ندیدن

alix
04-08-2012, 21:37
من خودم تو منطقه جاده تفرش از اتوبان ساوه سلفچگان دو تا سگ معمولي ديدم يك كفتار ماده رو با 2 تا تولهاش كشته بودن و يه توله اش مونده بود رفتم بالاي سر شون هر كاري كردم توله كفتار رو بگيرم چوپانشون به من ندادمتاسفانه به علت جهالت ميگفت ميخوان بزرگ شه با سگشون جفت كنن

aalireza
04-08-2012, 22:21
سگ خوب غیر سرابی زیاده ولی خوب داریم تا خوب. من حاضرم سگهامو بفرستم اونجا یا هرجایه دیگه. پلنگ باشه شیر باشه کفتار خرس هرچی باشه میفرستم ولی ازش پول خوبی در بیاد! چون سگهایی که میارم معمولی نیستن و هرجا ببرم مطمئن باشید اون منطقه تو عمرش همچین سگهایی به خودش ندیدن
اقا رضا سگ داری فیلو بزنه؟(از همونایی که کسی به عمرش ندیده)

alex000
04-08-2012, 22:27

البته این سگی که شما میگید از 1000 تا یکی اینجوری میشه که منظور ما در حالت تعادل بود !
ولی اگر از دوستان کفتار داشته باشند شخصا بسیار مشتاق هستم که این صحنه تاریخی رو ببینم ! مطمئن باشید از لحاظ بیننده این ویدیو انفجاری در اینترنت رخ میده . و اما در مورد شیر کوهی که فکر نکنم کسی ار آمریکا این موجود رو بفرسته . لطفا قبل از بیان سخنی اطاعاتی در مورد شیر کوهی بدست بیارد بعد بجنگونید . پنجه های شیر کوهی رو حتما ندیدید ! یا دندونهای نیش این حیون رو ! یا سرعت واکنش و انعطافش رو ؟
پس حتما یه نگاهی به این اطلاعات بندازید شاید نظرتون عوض شد قسمتPhysical characteristics

! http://en.wikipedia.org/wiki/Cougar

اصلا بحث گربه سانان با سگ رو نکنید . چون فاکتورهای نبردشون از زمین تا آسمان فرق داره و سگ 100% بازنده هستش .

sarabi
04-08-2012, 22:36
اگه فیلش برا شما باشه حتما دارم !

sarabi
04-08-2012, 22:40
البته این سگی که شما میگید از 1000 تا یکی اینجوری میشه که منظور ما در حالت تعادل بود !
ولی اگر از دوستان کفتار داشته باشند شخصا بسیار مشتاق هستم که این صحنه تاریخی رو ببینم ! مطمئن باشید از لحاظ بیننده این ویدیو انفجاری در اینترنت رخ میده . و اما در مورد شیر کوهی که فکر نکنم کسی ار آمریکا این موجود رو بفرسته . لطفا قبل از بیان سخنی اطاعاتی در مورد شیر کوهی بدست بیارد بعد بجنگونید . پنجه های شیر کوهی رو حتما ندیدید ! یا دندونهای نیش این حیون رو ! یا سرعت واکنش و انعطافش رو ؟
پس حتما یه نگاهی به این اطلاعات بندازید شاید نظرتون عوض شد قسمتphysical characteristics

! http://en.wikipedia.org/wiki/cougar

اصلا بحث گربه سانان با سگ رو نکنید . چون فاکتورهای نبردشون از زمین تا آسمان فرق داره و سگ 100% بازنده هستش .

شیر کوهی تو کرج هست و دوسته من داره. اجازه داد ادرسش رو میدم برید ببینید.
شیر کوهی با سگ نمیجنگه! اگرم بجنگه من از جنگش ترسی ندارم چون به دهن سگم خیلی مطمئنم.
این سگی که شما میگی استثنا درسته سگم استثنائه ولی برایه کشتن کفتار سگ استثنا نمیخواد سگ خوب کافیه ولی برایه شرط بندی باید سگ استثنا ببری!

sarabi
04-08-2012, 22:51
به نظرم هیچ کفتار یا شیر کوهی از دست دهن این سگ نمیتونه در امان باشه...
این سگ کارواشه. تو عکس زشته ولی از نزدیک ببینید متوجه میشید چرا قدیم به سگ سرابی میگفتن نژاد شیر

B.G.S
04-08-2012, 23:03
پس حتما یه نگاهی به این اطلاعات بندازید شاید نظرتون عوض شد قسمتphysical characteristics

! http://en.wikipedia.org/wiki/cougar

دوست عزیز وقتی داگو آرژانتینی که کانگال داغونش میکنه(کانگال و سرابی کاملا در یک حد هستند) پوما(شیرکوهی)رو میزنه، انتظار دارید سرابی و کرد و قدرجونی اصیل و درشت نتونن؟
فیلمش هم موجوده...

aalireza
04-08-2012, 23:03
اگه فیلش برا شما باشه حتما دارم !
نه بابا مال ماها که در برابر شما موشن.فقط میتونن نیسانو بکشن.شما هم زیاد عصبانی نشو و تعصب نداشته باش . دست بالای دست بسیار است .

aalireza
04-08-2012, 23:06
دوست عزیز وقتی داگو آرژانتینی که کانگال داغونش میکنه(کانگال و سرابی کاملا در یک حد هستند) پوما(شیرکوهی)رو میزنه، انتظار دارید سرابی و کرد و قدرجونی اصیل و درشت نتونن؟
فیلمش هم موجوده...
قدرجونی که صددرصد میزنه . راستی شما هم افتادی تو کار جنگ ؟؟؟؟؟؟

B.G.S
04-08-2012, 23:08
به نظرم هیچ کفتار یا شیر کوهی از دست دهن این سگ نمیتونه در امان باشه...
این سگ کارواشه. تو عکس زشته ولی از نزدیک ببینید متوجه میشید چرا قدیم به سگ سرابی میگفتن نژاد شیر

رضا جان ول کن تروخدا، من با نصف این سگ برات گرگ و کفتار میگیرم، دیگه اینکه جای خود داره... با 2-3 تا از این سگها به راحتی میشه خرسهای قهوه ای ایرانی رو کشت...

B.G.S
04-08-2012, 23:10
قدرجونی که صددرصد میزنه . راستی شما هم افتادی تو کار جنگ ؟؟؟؟؟؟

نه ولی اینگار شما افتادی تو کار انتقاد...!
فقط حواستون باشه زیاد توهین و زیاده روی نکنید تا مجبور نشیم برخورد تندی باهاتون داشته باشیم...

sarabi
04-08-2012, 23:18
در ایران 2 سگ حریف این سگن یکی قرش و یکی برادرش بز....
با جرات میگم کانگال یا هر نژادی حریف این سگ نمیشه...

kombon
04-08-2012, 23:24
در ایران 2 سگ حریف این سگن یکی قرش و یکی برادرش بز....
با جرات میگم کانگال یا هر نژادی حریف این سگ نمیشه...
داداش شما توی اون منطقه سگ ها رو میدان میدید
یا تمرین چیزی هست واسه قدرت حمله و......

ali aghaeifar
04-08-2012, 23:24
خدا وکیلی نگید سگ میتونه خرس قهوه ای را بزنه.حالا کفتارو گفتید گفتیم باشه ولی خرس 1پنجش سگو 10متر پرت میکنه.خرس از نزدیک ندیدید

sarabi
04-08-2012, 23:25
نه بابا مال ماها که در برابر شما موشن.فقط میتونن نیسانو بکشن.شما هم زیاد عصبانی نشو و تعصب نداشته باش . دست بالای دست بسیار است .

این نسل جز اخرین دستها هستن! بالاترش چیز دیگه ای نیست. این نژاد مثه سگ هایه خارجی احتیاج به تبلیغ و نیسان کشیدن ندارن موقع عمل همه چیز رو نشون میدن

kombon
04-08-2012, 23:30
خدا وکیلی نگید سگ میتونه خرس قهوه ای را بزنه.حالا کفتارو گفتید گفتیم باشه ولی خرس 1پنجش سگو 10متر پرت میکنه.خرس از نزدیک ندیدید
یه کلیپی هست یه خرس قهوه ای رو 20یا30سگ میکشندش البته از دور فیلم گرفته شده وخرس دست سگ ها بوده از اون موقع که فیلم شروع میشه فکر کنم با گلوله زده بودند ولی بازم خیلی سگ ها ازش میترسیدند

sarabi
04-08-2012, 23:30
داداش شما توی اون منطقه سگ ها رو میدان میدید
یا تمرین چیزی هست واسه قدرت حمله و......
تمرین احتیاج نداره. چنتا کسو کوچیک میدم زودتر بدنش اماده بشه و گوشت بیاره و کلفت بشه

aalireza
04-08-2012, 23:31
فقط حواستون باشه زیاد توهین و زیاده روی نکنید تا مجبور نشیم برخورد تندی باهاتون داشته باشیم...
تو کدوم حرف من توهین دیدید .پس تذکر جدی ندید که چرا کمتر نظر میدند.اگه ازاده ما هم تبلیغ جنگ کنیم.واقع گرا باشید و جانبدارانه عمل نکنید. دوست داشتید برخورد تند کنید مثل خیلیای دیگه.اگه فقط تعریف کنیم که دیگه نظر دادن بی معنیه عزیزمن شما به اقتضای سنت زود عصبانی میشی ولی من نه توهین میکنم ونه شخصیتم اجازه این کار رو به من میده .اگرانتقاد نباشه که پیشرفت محاله.مطمن باش اگه اقا رضا بحثو به جایی برسونه که با اوون اقای کرد داشت من دیگه ادامه نمیدم.قضاوت بعهده سایر دوستان......ضمننا من و رضا قمی کاملا همدیگرومیشناسیم. اگه یکم بیشتر اشنایی بدم دقیق میدونه من کی هستم . اما اینجوری هیجانش بیشتره........با تشکر و احترام به کلیه اعضای سایت.

alex000
04-08-2012, 23:35
فیلمش هم موجوده...

فیزیک داگو که اصلا قابل مقایسه با کانگال نیست! اما روش یکی هست فک در مقابل فک همراه با قدرت بدنی . اما این روش برای گربه سانان صدق نمیکنه اول پنجه بعد فک . گربه سانان در هر شرایطی حتی نبرد چندیدن بار به راحتی 360 درجه میچرخند ! اونم شیر کوهی با پنچه های بزرگ و مرگبارش و حمله مستقیم به سیستم تنفسی قربانی ! به نظر من انگار کلاشینکف رو در مقابل مسلسل میزاری! اما در مورد گرگ زنی سگهای کانگال که با سرابی و کردی و قدر جونی مقایسه میکنید عرض کنم که خود کانگالها در برخورد با گرگها مشکل دارند . و تعداد کمی از کانگالها میتونند با گرگها درگیر شده و اونها رو بکشند ! بقول یکی از ساکنین سیواس که میگفت گرگ مرده رو آوردیم سگم که کانگال بود بو کنه تا یه آشنایی داشته باشه ولی بو کردن همان و از ده فرار کردن همان ! اینم از کانگال . باز هم میگم اگر میخواهید اطلاعات معتبری از این نژاد داشته باشید مستند این نژاد رو در سایت قرار دادم اگر لینک دانلود هنوز کار کنه !

B.G.S
04-08-2012, 23:38

اتفاقا چون دیدمشون میگم...!
البته شاید بزرگهاشو نتونن بزنن، ولی متوسطهاشو 100% میتون(2-3 تا سگ عالی اگر باشن)...

sarabi
04-08-2012, 23:40
من درگیری سگ با خرس ندیدم فقط یه ماده دورگ از فایتر بود که پدرش خوب نبود با خرس درگیر شده بود و تیکه تیکه شده بود ولی زنده موند. سگ دیگه ای ندیدم یعنی نداشتم با خرس بجنگه.
علی جان اگه منو بشناسی باید نسل فایتر رو بشناسی؟ من با اون دوستمون نمیخواستم بحث کنم ولی اون ول نمیکرد و گیر داده بود. الانم رویه کفتار بحث میکنیم. جایه ناراحتی نداره هرکسی نظرش رو میگه و من بیشتر ادامه میدم چون جنگ سگ و کفتار رو دیدم که یک تنه کفتار رو زده. البته سسگ خودم نبود برایه دوستم بود و من همون سگ رو با یه سگ قدیمیم به اسم پلنگ زدمش. یه سگ قرمز بود.. این سگ خودم رو من ندیدم ولی برام تعریف کردن که اونجا سر گله کشته تک به تک. دلیلی هم نداره بهم دروغ بگن

sarabi
04-08-2012, 23:45
دوست عزیز درسته شیر کوهی خیلی قویه و قدرت داره ولی نمیجنگه. سگ با تموم قدرتش و دفاع از خودش و صاحبش حمله میکنه و شیر کوهی؟؟؟ درگیری خیلی کم پیش میاد و شیر کوهی فرار میکنه یا یه درگیری جزئی و باز شیر کوهی فرار میکنه. وولی سگی باید باشه که جرات حمله و درگیری داشته باشه.
از خرس اطلاع زیادی ندارم.

ali aghaeifar
04-08-2012, 23:46
اتفاقا چون دیدمشون میگم...!
البته شاید بزرگهاشو نتونن بزنن، ولی متوسطهاشو 100% میتون(2-3 تا سگ عالی اگر باشن)...

علی جون دادا خودت که داری میگی چنتا اگر عالی باشند.من منظورم تکی بود

ali aghaeifar
04-08-2012, 23:49
ولی کاری نداریما قدرجونی اصیل واسه خودش 1پا خرسه

B.G.S
04-08-2012, 23:54
علی جون دادا خودت که داری میگی چنتا اگر عالی باشند.من منظورم تکی بود

نه تکی هیچ سگی نمیتونه خرس رو بزنه، مگه یک سگ واقعا اثتثنایی باشه که بتونه به زور و زحمت یه خرس ریز رو بزنه(اینم تازه شاید)...

ali77
04-08-2012, 23:57
نه من از باختن و ریسک کردن خوشم نمیاد! حیوونم 30 ملیون پولشه میارم میندازم. سگ هم دارم 500 تومن به شرط گرگ و گله هست و سراب ازش خیلی تعریف میکردن که سگ عالییه ولی خودم بیام رونی رو میارم که جلوش اژدها باشه خرس باشه یا باید بمیره و تیکه تیکه بشه که از محالاته یا میکشه که صد در صده!
رضا جون من بهت ایمان دارم میدونم که سگهات عالین فقط یه بار باید بری روی توساهای سید عباس وسگبازای خلیج رو کم کنی

sarabi
04-08-2012, 23:57
من فقط میانه یه داستان شنیدم یه سگ تنهایی خرس رو زده! خودم هنوز ندیدم. داداش تقی زاده تعریف میکرد و داستان برایه 40 سال پیش بود

sarabi
05-08-2012, 00:00
شماره سید عباس رو برام بفرست بهش زنگ بزنم. نمیندازه. پارسال و پیارسال اقا مهران صاحب قرش رفت سراغش ننداخت. توسا سگ درجه 3 هست. من مشکلی ندارم باهاشون. سگ بازای خلیج کین؟

ali aghaeifar
05-08-2012, 00:01
ولی خیلی بعید خرسو بزنه.شاید بجه خرس بوده.

B.G.S
05-08-2012, 00:02
فیزیک داگو که اصلا قابل مقایسه با کانگال نیست! اما روش یکی هست فک در مقابل فک همراه با قدرت بدنی . اما این روش برای گربه سانان صدق نمیکنه اول پنجه بعد فک . گربه سانان در هر شرایطی حتی نبرد چندیدن بار به راحتی 360 درجه میچرخند ! اونم شیر کوهی با پنچه های بزرگ و مرگبارش و حمله مستقیم به سیستم تنفسی قربانی ! به نظر من انگار کلاشینکف رو در مقابل مسلسل میزاری! اما در مورد گرگ زنی سگهای کانگال که با سرابی و کردی و قدر جونی مقایسه میکنید عرض کنم که خود کانگالها در برخورد با گرگها مشکل دارند . و تعداد کمی از کانگالها میتونند با گرگها درگیر شده و اونها رو بکشند ! بقول یکی از ساکنین سیواس که میگفت گرگ مرده رو آوردیم سگم که کانگال بود بو کنه تا یه آشنایی داشته باشه ولی بو کردن همان و از ده فرار کردن همان ! اینم از کانگال . باز هم میگم اگر میخواهید اطلاعات معتبری از این نژاد داشته باشید مستند این نژاد رو در سایت قرار دادم اگر لینک دانلود هنوز کار کنه !

دوست عزیز من، من دارم میگم فیلمشو دارم! شما داری بحث پنجه و دندون پیش میکشی!؟ داگو آرژانتینی شیر کوهی رو له میکنه، دیگه سرابی و کانگال که هیچی...
ضمنا، اون سگهایی که با بوی گرگ فرا کنن، باید همونجا به جای گوسفند بکشیشون...

sarabi
05-08-2012, 00:03
ولی خیلی بعید خرسو بزنه.شاید بجه خرس بوده.
من فقط شنیدم و ندیدم. این داستانیه که اونجا میگن... خودم ندیدم که پافشاری کنم...

ali77
05-08-2012, 00:08
یه نفره کرده میگه من رضا قمی رو میشناسم ودوستش گفت رضا سگ خوب نداره شما رو به اسم صدا میکرد من گفتم سگ خوب خیلی داره.شماره سید عباس رو ندارم فکرکنم کرج باشه .این جمعه اگه تونستی یه سر بیا خلیج باغ پرندگانباید فتح غرب رو بیای

B.G.S
05-08-2012, 00:08

دوست عزیز من، من دارم میگم فیلمشو دارم! شما داری بحث پنجه و دندون پیش میکشی!؟ داگو آرژانتینی شیر کوهی رو له میکنه، دیگه سرابی و کانگال که هیچی...
ضمنا، اون سگهایی که با بوی گرگ فرا کنن، باید همونجا به جای گوسفند کشتشون...

ali aghaeifar
05-08-2012, 00:09
من امید وارم سگ های ایرانی بتونن خرس را هم بزنند.البت روشون کار بشه تو کل جهان هم میتونن مطرح بشند .متاسفانه خیلی در ایران بهشون کم محلی میکنند.مثلا نباید به قوال اقا رضا سگی که چند سال پیش توسراب زیاد بوده الان باید فقط اقا رضا ازش داشته باشه.امید وارم نسلشون گسترش پیدا کنند واقع حیف اند

sarabi
05-08-2012, 00:20
من امید وارم سگ های ایرانی بتونن خرس را هم بزنند.البت روشون کار بشه تو کل جهان هم میتونن مطرح بشند .متاسفانه خیلی در ایران بهشون کم محلی میکنند.مثلا نباید به قوال اقا رضا سگی که چند سال پیش توسراب زیاد بوده الان باید فقط اقا رضا ازش داشته باشه.امید وارم نسلشون گسترش پیدا کنند واقع حیف اند
من کاری به زدن خرس یا نزدنش ندارم. امیدوارم از سگهاییه خوبه ایرانی نسل کشی بشه تا ازشون روزی فقط یه عکس نمونه. حالا هر نژادی باشه کرد سراب تایباد سنگسر یا قدرجون.

سرسخت
05-08-2012, 01:05
خواهشا فقط بحث رو به بی راهه نکشید بزارید دوستانه صحبت شه

alex000
05-08-2012, 07:19
ضمنا، اون سگهایی که با بوی گرگ فرا کنن، باید همونجا به جای گوسفند کشتشون...

شما یه لطفی بکنید کلیپ داگو با کانگال و داگو با شیر کوهی رو بزارید ممنون میشم . در ضمن این داگو رو دست کم نگیریدترکیبی از .4 5 نژاد قدرتمند هستش . در مورد هر سگی که از گرگ فرار بکنه باید کشت ! این درو از انسانیت است و از شما بعیده ! واقعا من نمیدونم در این مورد چی بگم ! در کل جمله پسندیده ای نبود .

mbadba
05-08-2012, 08:59
رضا جان ول کن تروخدا، من با نصف این سگ برات گرگ و کفتار میگیرم، دیگه اینکه جای خود داره... با 2-3 تا از این سگها به راحتی میشه خرسهای قهوه ای ایرانی رو کشت...

تو رو به هر كي كه مي پرستي شما تا حالا شده 3 تا سگ رو از تولگي خودت بزرگ كرده باشي.
همه مي دونيم يه سگ به اسم مشكي داشتي كه سگ خوبي بوده. فقط همون يه دونه
اگه بوده عكساشون رو بذار اخه ما هم ببينيم

mbadba
05-08-2012, 09:01

انتقاد كه بد نيست عزيز من

mbadba
05-08-2012, 09:23
باور كنيد از ته قلب ارزو مي كنم اقا رضا قمي سگ داشته باشه كه كفتار يالدار رو تنهايي بزنه اگر اينطور باشه بالاخره ما هم ميريم يه توله ازش مي خريم.
اما ديديم كه گله هايي كه 8 تا سگ بالاي 80 هم داشتن چوپان ها ميگن سگ ها با زحمت و تشويق چوپان كفتار مي زنن نه تنهايي حالا اگه سگ شما از 8 تا سگ خوب زورش بيشتره خدا رو شكر.
باور كن چند سال پيش ما هم آلاباي 92 سانتي داشتيم حيف عكسش نيست وزنش هم بالاي 100 بود اما بزرگتراي ما باز هم مي گفتن حريف كفتار نيست نه از جثه بلكه از فك و دندان و زور گردن و وحشيگري و مقاومت
بعد اينكه اقا رضا ميگن كفتار بيار ميدون بديم كه غير ممكنه. اخه كفتار كجا بود كه ما بياريم كفتار گرفتن كه گربه گرفتن نيست اون كفتاريكه بگيريم و بخواد بجنگه اصلا كفتار نيست درست اونكه وقتي كفتار زد به گله سگ باهاش درگير بشه و شكستش بده كه اون هم بعيده اقا رضا سگش رو ببره سر گله و صبر كنه كفتار پيدا بشه و غيره....
براي همين اينجور ادعا كرده ها قابل اثبات نيست. اما من و اقا عليرضا به اقا رضاي قمي اعتماد مي كنيم و حرف ايشون رو قبول مي كنيم كه ايشون سگ كفتار كش داره. اگه اين فرض رو قبول كنيم و باز قبول كنيم كه اين اخرين سگ و دست بالاي دست نيست پس سگ اقا رضا قمي بايد حداقل قهرمان ايران باشه و هيچ سگي حتي به اون نزديك نباشه. مگر اينكه سگ هاي ديگه كه از كارواش بالاتر هستن ديگه پلنگ يا ببر رو بزنن.

من كه خود اقا رضا رو نديدم اما به هر حال خوشحالم با صاحب بهترين سگ ايران ارتباط دارم

sarabi
05-08-2012, 11:41
باور كنيد از ته قلب ارزو مي كنم اقا رضا قمي سگ داشته باشه كه كفتار يالدار رو تنهايي بزنه اگر اينطور باشه بالاخره ما هم ميريم يه توله ازش مي خريم.
اما ديديم كه گله هايي كه 8 تا سگ بالاي 80 هم داشتن چوپان ها ميگن سگ ها با زحمت و تشويق چوپان كفتار مي زنن نه تنهايي حالا اگه سگ شما از 8 تا سگ خوب زورش بيشتره خدا رو شكر.
باور كن چند سال پيش ما هم آلاباي 92 سانتي داشتيم حيف عكسش نيست وزنش هم بالاي 100 بود اما بزرگتراي ما باز هم مي گفتن حريف كفتار نيست نه از جثه بلكه از فك و دندان و زور گردن و وحشيگري و مقاومت
بعد اينكه اقا رضا ميگن كفتار بيار ميدون بديم كه غير ممكنه. اخه كفتار كجا بود كه ما بياريم كفتار گرفتن كه گربه گرفتن نيست اون كفتاريكه بگيريم و بخواد بجنگه اصلا كفتار نيست درست اونكه وقتي كفتار زد به گله سگ باهاش درگير بشه و شكستش بده كه اون هم بعيده اقا رضا سگش رو ببره سر گله و صبر كنه كفتار پيدا بشه و غيره....
براي همين اينجور ادعا كرده ها قابل اثبات نيست. اما من و اقا عليرضا به اقا رضاي قمي اعتماد مي كنيم و حرف ايشون رو قبول مي كنيم كه ايشون سگ كفتار كش داره. اگه اين فرض رو قبول كنيم و باز قبول كنيم كه اين اخرين سگ و دست بالاي دست نيست پس سگ اقا رضا قمي بايد حداقل قهرمان ايران باشه و هيچ سگي حتي به اون نزديك نباشه. مگر اينكه سگ هاي ديگه كه از كارواش بالاتر هستن ديگه پلنگ يا ببر رو بزنن.

من كه خود اقا رضا رو نديدم اما به هر حال خوشحالم با صاحب بهترين سگ ايران ارتباط دارم

دوست عزیز حتما سگهایه شما خیلی ضعیفن. کفتار اصلا حیوون قوی و خطرناکی نیست. حداقل کفتاری که تو ایرانه نه بزرگه و نه قوی. همه گله دارا از گرگ بیشتر میترسن تا کفتار... شما تشریف بیار ببین من چه سگ کوچیکی رو میخوام برا اینکار استفاده کنم. کمرش با زور 80 بشه. بزرگی دلیل به شجاعت و قدرت نداره. اصل نژاده

alex000
05-08-2012, 12:10
کفتار راه راه بدن خیلی تو پر و قدرتمندی داره از لحاظ فک و آرواره ها هم که دیگه جایی برای بحث کردن نداره ! یه چیز جالبی که در مورد تغذیه این حیوان خوندم دقیقا براتون قرار میدم .

کفتار راه‌راه همه‌چیزخوار (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%D9%85%D9%87%E2%80%8C%DA%86%DB%8C%D8%B2%D8%A E%D9%88%D8%A7%D8%B1) است اما مهمترین قابلیت آن شکستن استخوان‌های بزرگ برای بیرون کشیدن مغز استخوان است. کفتارهای راه راه ، در واقع از بزرگترین لاشه خواران هستند اما گاهی از حیوانات کوچک ، حشرات و میوه ها هم تغذیه می کنند. گاهی دیده شده که زیرگونه های بزرگتر حتی به شکار حیواناتی مثل گراز وحشی هم مبادرت کرده اند. در نبردهای یک بر یک کفتار راه‌راه بر گرگ برتری دارد اما گرگ‌ها به طور جمعی می‌توانند کفتار را از لاشه‌اش برانند.

تا حالا که هر کلیپی دیدیم یه گله سگ رو به جون این حیون انداختند اونم تازه قبلش با چوب دستی 100 بار به کمر و سرش ردنند!

حالا آقا رضا شما بر اساس فرضیات خودتون ادعا میکنید که سگ شما کفتار رو میزنه ! بدون در نظر گرفتن قابلیتهای حیوان مقابل ! اگر ادعا براین دارید که شما قوترین سگ جهان رو دارید بنده هم این ادعا رو دارم اصلا همه این ادعا رو دارن . پس بهتره در عمل نشون بدید نه در حد صحبت !

mbadba
05-08-2012, 13:04
دوست عزیز حتما سگهایه شما خیلی ضعیفن. کفتار اصلا حیوون قوی و خطرناکی نیست. حداقل کفتاری که تو ایرانه نه بزرگه و نه قوی. همه گله دارا از گرگ بیشتر میترسن تا کفتار... شما تشریف بیار ببین من چه سگ کوچیکی رو میخوام برا اینکار استفاده کنم. کمرش با زور 80 بشه. بزرگی دلیل به شجاعت و قدرت نداره. اصل نژاده

افرين به شما به نكته خوبي اشاره كردي
مهم شجاعته كه در اين مورد گرگ و كفتار به مراتب از سگ شجاع تر هستن
سگ هاي ما هم خيلي ضعيف نيستن اما نمي تونن كفتار يالدار رو تنهايي بزنن
در ضمن اونطور كه شما گفتي اين سگ بهترين سگ تاريخ ايرانه ما گفتيم الان بالاي 95 قدشه.
والا چي بگم...

ali aghaeifar
05-08-2012, 13:09
خداوکیلی این بحثو تموم کنید دیگه داره بی مزه میشه.

aalireza
05-08-2012, 13:13
اقا رضا گله دارا بخاطر این ازگرگ بیشتر میترسن.چون گرگ شکارچیه و کفتار لاشه خوارو بندرت به انسان نزدیک میشه.دعا کن یه بار نزدیک معدن ازشون عکس بگیرم تااندازشونو ببینید.

mbadba
05-08-2012, 13:19
خداوکیلی این بحثو تموم کنید دیگه داره بی مزه میشه.

دوست من تازه داره اطلاعاتمون شكل ميگيره

در ضمن ما هم كه در كمال احترام داريم گفتگو مي كنيم
اتفاقا اين چالش ها براي سايت خوبه
اگه اين بحث پيش نمي اومد شايد ما فكر مي كرديم كفتار هميشه 10 تا سگ رو حريفه

sarabi
05-08-2012, 18:12
کفتار راه راه بدن خیلی تو پر و قدرتمندی داره از لحاظ فک و آرواره ها هم که دیگه جایی برای بحث کردن نداره ! یه چیز جالبی که در مورد تغذیه این حیوان خوندم دقیقا براتون قرار میدم .

کفتار راه‌راه همه‌چیزخوار (http://fa.wikipedia.org/wiki/%d9%87%d9%85%d9%87%e2%80%8c%da%86%db%8c%d8%b2%d8%a e%d9%88%d8%a7%d8%b1) است اما مهمترین قابلیت آن شکستن استخوان‌های بزرگ برای بیرون کشیدن مغز استخوان است. کفتارهای راه راه ، در واقع از بزرگترین لاشه خواران هستند اما گاهی از حیوانات کوچک ، حشرات و میوه ها هم تغذیه می کنند. گاهی دیده شده که زیرگونه های بزرگتر حتی به شکار حیواناتی مثل گراز وحشی هم مبادرت کرده اند. در نبردهای یک بر یک کفتار راه‌راه بر گرگ برتری دارد اما گرگ‌ها به طور جمعی می‌توانند کفتار را از لاشه‌اش برانند.

تا حالا که هر کلیپی دیدیم یه گله سگ رو به جون این حیون انداختند اونم تازه قبلش با چوب دستی 100 بار به کمر و سرش ردنند!

حالا آقا رضا شما بر اساس فرضیات خودتون ادعا میکنید که سگ شما کفتار رو میزنه ! بدون در نظر گرفتن قابلیتهای حیوان مقابل ! اگر ادعا براین دارید که شما قوترین سگ جهان رو دارید بنده هم این ادعا رو دارم اصلا همه این ادعا رو دارن . پس بهتره در عمل نشون بدید نه در حد صحبت !
شماره برادرم تویه سایت سرابی هست. میتونید برای ادعاتون قرار بذارید. خوشحال میشیم

sarabi
05-08-2012, 18:24
یه ضرب المثل هست که میگه همدان دوره کدوش که نزدیکه...

alex000
05-08-2012, 19:51
شماره برادرم تویه سایت سرابی هست. میتونید برای ادعاتون قرار بذارید. خوشحال میشیم

این بحث رو شما پیش کشیدید ! شما کفتار رو پیدا کنید با سگتون بندازید کلیپش رو هم منتشر کنید نوبت به من هم میرسه . من به دنبال اثبات حرفتون هستم ادعا کردید که سگی دارید که شیر کوهی و نمیدون خرس و کفتارو نابود میکنه ! 2 مورد اول پیشکش این مورد کفتار رو لطفا اثبات کنید ممنون میشم .

sarabi
05-08-2012, 19:55
من دنبال کفتار دارم میگردم. شیر کوهی هم سراغ داری شرطی میجنگونم باهاش. با یکی من قرار گذاشتم ولی ننداخت. شما فکر یا سگ خوب ندیدید یا از خصلت حیوونای مختلف چیز زیادی نمیدونید. کفتار بدترین زخمها رو به سگ میزنه ولی سگ میتونه به تنهایی بکشدش.

sarabi
05-08-2012, 20:03
دوستان بگردن یه کفتار پیدا کنن و بخرن و هزیسنه کفتار با مخالفان و سگ با من و هزینه سگ با من. کفتار بگردیم پیدا میشه شاید خودم ادرس بدم برید بخرید و بیاریدش کلیپش رو پر کنیم

sarabi
05-08-2012, 20:29
نه داداش یه سگ ریز میارم. کلا 65 تا 70 میلو وزنش بشه خوبه؟

sarabi
05-08-2012, 20:49
یه سگ ریز؟؟؟دمرل رو بیار ببینیم چطوری مبارزه میکنه!
دمرل برایه من نیست. من از چیزی که دارم مایه میذارم. در ضمن من دمرل رو قبول ندارم برایه شماها دمرله و برایه من یه سگ متوسط. شما فقط گول اسم و هیکل رو میخورید و وقتی نتیجه نمیگیرید برداشت اشتباه میکنید. هر قفلی یه کلیدی داره برادر من.

sarabi
05-08-2012, 20:52
قم و روستاهاش پیدا میشه ولی سخت زندش گیر بیاد. بعضی افراد هستن شکارشون میکنن یا تویه تله میفتن. باید از اونا خریدشون. یا تولش رو گرفت و بزرگش کرد که خیلی سخته. 2تا توله گرگ هست برایه اذربایجانم هست. ولی کفتار خودم چیزی پیدا نکردم. شاید بشه از باغ وحش خرید؟

sarabi
05-08-2012, 21:04
هیچ باغ وحشی نداره؟ داشته باشن میشه خریداری کرد یا قرار جنگشو گذاشت فوقش مقداری هزینه میگیرن. تازه اگه بتونن علنی بندازن که کلی هم بلیط میفروشن سرش

sarabi
05-08-2012, 21:21
شما تشریف ببرید بیارید من در خدمتتونم. خبر از شما عزیز.

aalireza
05-08-2012, 21:24
بابا رضا جون بیخیال شو سگو با سگ بنداز.مثلا خروس لاری رو با خروس میندازن نه با عقاب و کرکس.

sarabi
05-08-2012, 21:33
بابا رضا جون بیخیال شو سگو با سگ بنداز.مثلا خروس لاری رو با خروس میندازن نه با عقاب و کرکس.
خروس با سگ به نظرم کمی فرق داشته باشه. من کاری به خرس ندارم بندازم کلی پول میگیرم! ولی برایه کفتار رو برایه روی گل دوستان میندازم

ali aghaeifar
05-08-2012, 23:35
حالا که کفتار با بدبختی گیر میاد!!!بفرمائید جنگلای مازندران خرس بیارید!!

داری دنبال بهونه میاری کشش بدی بحثو.اخه رضا بنده خدا کی اسم خرس را اورد

adel alinejad
05-08-2012, 23:50
یه جوری میگین انگار ببر دارین سگ دیگه من تا حالا همچین بحثایی ندیدم تو هیچ سایتی مدیران که انقدر ادعا میکنن سایت ما بهترین بفرمایید فقط تعصبی کار میکنید این سایت واسه اینه که من و دوستایه مثل من که مثل اقا رضا تجربه نداریم ازشون یاد بگیریم نه اینکه تو روی هم وایسید کور کوری بخونین. اگه همه بخوان این کارارو بکنن که دیگه کسی تو سایت نمیمونه همین الانش هم مطمین باشین چندین نفر دیگه فعالیت نمیکنن. یه خواهشی که از مدیران سایت دارم اینه که خواهشن جولوی این بحثارو بگیرین نه اینکه تذکر بدین بچها کم کاری میکنن دلیلش واسه همین چیزاست از وقتی وارد این سایت شدم همش دارن بچه ها با هم کور کوری میخونن من تا الان تحمل کردم ولی دگه بسه دیگه. این سایتو من و امثال من اگه عضو نشیم یا تلاش نکنیم واسش میشه یه سایت ضعیف که کسی توجه نمیکنه بهش. پس فعلا بای تا وقتب که این هرج و مرج ها توسط مدیران سایت درست بشه

ali aghaeifar
05-08-2012, 23:55
به نظر من هم باید جلوی این بحثا گرفته بشه چون کم کم داره به بی راحه و کل اننداختن باهم میره

hr67
06-08-2012, 01:05
این بحث ها بسیار زشت و زننده هست! در شان یک انسان نیست که از یک موجود زنده به عنوان ابزار و بازیچه استفاده کنه

mbadba
06-08-2012, 09:51
یه جوری میگین انگار ببر دارین سگ دیگه من تا حالا همچین بحثایی ندیدم تو هیچ سایتی مدیران که انقدر ادعا میکنن سایت ما بهترین بفرمایید فقط تعصبی کار میکنید این سایت واسه اینه که من و دوستایه مثل من که مثل اقا رضا تجربه نداریم ازشون یاد بگیریم نه اینکه تو روی هم وایسید کور کوری بخونین. اگه همه بخوان این کارارو بکنن که دیگه کسی تو سایت نمیمونه همین الانش هم مطمین باشین چندین نفر دیگه فعالیت نمیکنن. یه خواهشی که از مدیران سایت دارم اینه که خواهشن جولوی این بحثارو بگیرین نه اینکه تذکر بدین بچها کم کاری میکنن دلیلش واسه همین چیزاست از وقتی وارد این سایت شدم همش دارن بچه ها با هم کور کوری میخونن من تا الان تحمل کردم ولی دگه بسه دیگه. این سایتو من و امثال من اگه عضو نشیم یا تلاش نکنیم واسش میشه یه سایت ضعیف که کسی توجه نمیکنه بهش. پس فعلا بای تا وقتب که این هرج و مرج ها توسط مدیران سایت درست بشه

حرف شما درست
اما تا اينجا هيچ كس به ديگري بي احترامي نكرده خدا رو شكر
اقا رضا هم كه بنده خدا داره ميگه حاضره ادعا رو ثابت كنه
در مقابل ما هم يه عده هستيم كه ميگيم ايم مورد امكان نداره
بعد از كلي خواب بودن سايت تازه داره حالت چالش و تعامل پيدا مي كنه اين كه بد نيست

mbadba
06-08-2012, 09:58
من يه پيشنهاد دارم
لطفا دوستان نظر بدن تا نتيجه گيري كنيم:
حالا كه امان دسترسي به كفتار وجود نداره من پيشنهاد ميكنم اقا رضا اگه موافق هستن تو تعطيلات دهه اول شهريور از دوستان دعوت كنن تا يه تور گردشي بريم محل ايشون و اين سگ بي نظير رو ببينيم. شايد هم دسته جمعي رفتيم يه كفتار گرفتيم از تو بيابون هاي قم.
هر كس هم هزينه سفر و اقامت خودش رو بده تا اين كار بشه يه سنت حسنه و بين اعضاي سايت تكرار بشه اينطوري هم بيشتر آشنا ميشيم سگ هاي همديگه رو هم مي بينيم به كسي هم فشار هزينه اي نميآد

aalireza
06-08-2012, 12:35
من يه پيشنهاد دارم
لطفا دوستان نظر بدن تا نتيجه گيري كنيم:
حالا كه امان دسترسي به كفتار وجود نداره من پيشنهاد ميكنم اقا رضا اگه موافق هستن تو تعطيلات دهه اول شهريور از دوستان دعوت كنن تا يه تور گردشي بريم محل ايشون و اين سگ بي نظير رو ببينيم. شايد هم دسته جمعي رفتيم يه كفتار گرفتيم از تو بيابون هاي قم.
هر كس هم هزينه سفر و اقامت خودش رو بده تا اين كار بشه يه سنت حسنه و بين اعضاي سايت تكرار بشه اينطوري هم بيشتر آشنا ميشيم سگ هاي همديگه رو هم مي بينيم به كسي هم فشار هزينه اي نميآد
حتما منم خبر کنید. اگرچه اقا رضا اونجا دیگه منو صددرصد میشناسه.

mbadba
06-08-2012, 12:52
حتما منم خبر کنید. اگرچه اقا رضا اونجا دیگه منو صددرصد میشناسه.

شما و اقاي b.g.s مهمان ويژه هستيد

عارف
06-08-2012, 13:02
خرس مشکی مازندرانی تو جنگل های مازندران هست....ولی با بدبختی باید گیرش بیارید!
مازندران خرس مشکی داره ؟؟!!!

aalireza
06-08-2012, 15:44
بد نیست اینارم با هم ببینیم.کدوم سگ این زنجیرو تحمل میکنه.کدوم سگ این دندونارو داره دو دو تا چهارتا.

عارف
06-08-2012, 16:04
اره دیدم...
می تونی بگی کجای مازندران خرس مشکی داره ؟!

aalireza
06-08-2012, 17:13
اونا همشون پیتبول افریقایین!
کفتار

edrisbr1
06-08-2012, 17:19
ما چند روز پیش یه بحثی کردیم جنجال شد
اما سایت دیگه مرز توهم رسیده خیلی بحث علم و کارای تحقیقاتی و این جور حرفای قشنگ بود که تو چند تا تاپیک این علم ادمو روانی میکنه
واقعا که

ali aghaeifar
06-08-2012, 17:20
بد نیست اینارم با هم ببینیم.کدوم سگ این زنجیرو تحمل میکنه.کدوم سگ این دندونارو داره دو دو تا چهارتا.

کفتار حیوان وحشی هست نمیشه که پوزش را باز گذاشت ولی سگ حیوانیه که مطیع صاحبشه.درضمن من سگ سراغ دارم که با2تا زنجیر هم میبندنش

عارف
06-08-2012, 17:47
نزدیکای فریدونکنار...

آقا اینقدر با قطعیت حرن نزن کجای مازندران خرس مشکی داره ! در ضمن منظور از فریدونکنار باغ وحشِ فریدونکناره ؟

aidyn_as
06-08-2012, 19:07
اونا همشون پیتبول افریقایین!یعنی چی؟؟؟؟اینا پیت بولن؟! یعنی افریقا پیت بول این شکلیه؟!عجب!!یعنی چی اقا من متوجه نمی شم! شما دوروزه همه جا رو به بحث و کشمکش کشیدی دوست عزیز! یکم مطالعه کن ببین بعد بیا ادعا کن! بده اخه

hr67
06-08-2012, 19:27
اینجا انجمن سگه نه انجمن کل کل و کر کری خوندن هرکس بیاد این پست هارو بخونه از انجمن زده میشه! مگه ببخشید اینجا چاله میدونه این چه طرز رفتاره؟! هر کسی نظر خودش رو گفت دیگه نباید ادامه بده من واقعا متاسفم برای بعضی دوستان که انگار اینجارو با قمار خونه اشتباه گرفتن و بر سر عقاید و دارائیشون شرط می بندن! خوب بحث رو چرا کش می دید وقتی نتیجه نمیده!! واقعا که

alex000
06-08-2012, 20:04

دوست عزیزم اینا کفتار خالداره آفریقایی هستند نه پیت بول آفریقایی عجب ها !!!!!!

rotti
06-08-2012, 20:17
داریم یاد میگیریم پیتبول های جدبد شبیه کفتارن.
فردا عکس یه خروس میذارن میگن این پیت بول آنگولاییه...

khold
06-08-2012, 20:20
این تاپیک بحثاش خیلی جالب و زیبا بود از متولیان این بحث چالش انگیز به نوبه ی خودم کمال تشکر رو دارم .

aalireza
06-08-2012, 20:52
کفتار حیوان وحشی هست نمیشه که پوزش را باز گذاشت ولی سگ حیوانیه که مطیع صاحبشه.درضمن من سگ سراغ دارم که با2تا زنجیر هم میبندنش
بحث سر زنجیر نیست سر قدرتشونو که ایا سگ اقا رضا حریفشون میشه یا نه.

ali aghaeifar
06-08-2012, 20:58
رحیم جون منم قبول دارم که سگ نمیتونه کفتار بزنه.ولی نمیشه قاطعا گفت سگی نیست که نزنه بلاخره تو سگ ها هم استثناهاتی هست داداش

sarabi
09-08-2012, 21:15
خوب شاید چند وقت دیگه جواب این سوال با فیلمش بیاد! البته با کمک علی اقا مدیریت سایت.

ali.as
09-08-2012, 21:55
خداوکیلی تو بچه هارو فیلم کردی؟ آخه این نظرات عجیب غریب رو از کجات در میاری و اینقدر با اطمینان مطرح میکنی که خودتم باورت میشه... نمیدونم واقعا هدفت تخریب سایته؟ عزیز این سایت اگه برا تو بازیچه هست برا خیلی از بچها مهمتر ازین حرفاست که تو بخوای با این حرفات خرابش کنی خیلی پستهات رو خوندم و تحمل کردم چیزی نگم ولی دیگه هرچیزی حدی داره...

sarabi
09-08-2012, 21:58
خداوکیلی تو بچه هارو فیلم کردی؟ آخه این نظرات عجیب غریب رو از کجات در میاری و اینقدر با اطمینان مطرح میکنی که خودتم باورت میشه... نمیدونم واقعا هدفت تخریب سایته؟ عزیز این سایت اگه برا تو بازیچه هست برا خیلی از بچها مهمتر ازین حرفاست که تو بخوای با این حرفات خرابش کنی خیلی پستهات رو خوندم و تحمل کردم چیزی نگم ولی دیگه هرچیزی حدی داره...
نه بذار بگه سایت تفریحی سرگرمی شده! بهترین جکها رو میشه از این نظرات کارشناسانشون برداشت کرد

امید
10-08-2012, 10:50
دوستان داگو بهترین سگ برای مبارزه با پوما وخرسه اونم به دلیل سرعت بالا وجسارت این حیوون در مقابله با حیوانات وحشیه در ضمن هیچ سگی کفتار رو نمیتونه بزنه اگرم بزنه کفتارش گردن کلفت نبوده چه برسه به خرس این حرفایی که دوستان میزنن زیاد جالب نیست اینکه بگیم جایی کفتار دیدیم زنگ بزنیم سگ میبریمو این حرفا بچه گونس نه اون کفتار وامیسته شما سگ ببرین نه اون بابا سگ میبره اتفاقا تو همین سایت اپارات جنگ سگ وکفتار هست 7 تا 8 تا فک کنم سگ تایبادیو از اون قهدرییییییییییییییییییییج ووووووووووووووووووونیا فک کنم بود چون خیلی وقت پیش فیلمشو دیدم تازه این حیوون زبون بسته رو 2 تا چوپان با چوب دست میزدن تو سرش سگا میترسیدن گاز بگیرن بابا این ذات سگه زیاد راغب به درگیری با حیوون وحشی نیست و بیشتر سعی بر دور کردن حیوون داره تا کشتن همین جوری پیش بریم فردا میگیم سگ ببرم میزنه اگه ببر دیدین بگین میاریم ببر رو بزنه

haj rezvan
12-09-2012, 17:31
سلام اقا ما یه ویلای 600 متری داریم در منطقه شمال (گیلان) بین دو تا کوهه و تماما جنگلی بیشتر اوقاتم هواش سرده میخوام سگ بگیرم بنظرت چی بگیرم دنبال یه چیزی هستم که گاو باشه و برام مطیع توله هم باشه 3ماهه برای اموزشش مشکل نداشته باشم در ضمن هفته ای دو روز بیشتر ویلا نیستم چیکار کنم راهنماییکن بهم بصورت ایمیل /سرابی بگیرم ژرمن یا دوبر؟ دانشجو هم هستم و پول تا نهایت 200 300 دارم امکاناتم همه چی براش دارم از لونه و محوطه مخصوص با فنس تا لوازم بازی و اموزش

aidyn_as
12-09-2012, 20:01
با 300 تومن سگ خوب گیر نمیاد داداش مگر اینکه دوستانه باشه معامله یعنی پو زیاد مطرح نباشه و گرنه برا سرابی خوب بالای 600 باید خرج کنی و برا ژرمن یا دوبر من هم همینطور. البته اینو با توجه به شناخت نسبی خودم از قیمت ها گفتم. امیدوارم توله خوب گیرتون بیاد.

dany
03-10-2012, 18:25

ببخشید میشه یه عکس از این سگتون بذارید من واقعا مشتاقم که ببینمش

alireza931
19-02-2013, 22:48
با اين بحثا كه شده من ميترسم چيزي بگم.ولي خونه بدر بزرگ مادريم تو ايلام و بخش شيروان چرداول هستش؟اون موقع ها چندتا سگ داشتن كه شبي 1كيشون نابديد ميشد تابستون بود بدر بزرگم با دايم ميرن روي طويله بخوابن شب ساعت3 با صداي سگشون بيدار ميشن نگاه ميكن ميبين يك كفتار{به زيان محلي نر كلج و ماده قمتار}با سگاشون درگيره ميگفت هر كدوم از سگا كه نظديك ميشدن چنان برتشون ميكرد كه اخر سرم گردن يكيشونو ميشكنه و با خودش ميبره.ديگه نميدونم ميبرده ميخورده يا....البته سگاشم بي شباهت به قدرجوني نبودن ولي اندازه اين چيزارو يادم نمياد چون كوچيك بودم.

vafi
19-02-2013, 23:19
با اين بحثا كه شده من ميترسم چيزي بگم.ولي خونه بدر بزرگ مادريم تو ايلام و بخش شيروان چرداول هستش؟اون موقع ها چندتا سگ داشتن كه شبي 1كيشون نابديد ميشد تابستون بود بدر بزرگم با دايم ميرن روي طويله بخوابن شب ساعت3 با صداي سگشون بيدار ميشن نگاه ميكن ميبين يك كفتار{به زيان محلي نر كلج و ماده قمتار}با سگاشون درگيره ميگفت هر كدوم از سگا كه نظديك ميشدن چنان برتشون ميكرد كه اخر سرم گردن يكيشونو ميشكنه و با خودش ميبره.ديگه نميدونم ميبرده ميخورده يا....البته سگاشم بي شباهت به قدرجوني نبودن ولي اندازه اين چيزارو يادم نمياد چون كوچيك بودم.
داداش بدون سند و دلیل نام سگی را خراب نکنید باشه؟افرین.
شما میدونی گله دار های اصفهانی 400 500 ملیون بلکه بیشتر مالشونا میدند دست همین سگ قدرجونی؟

alireza931
19-02-2013, 23:57
داداش بدون سند و دلیل نام سگی را خراب نکنید باشه؟افرین.
شما میدونی گله دار های اصفهانی 400 500 بلکه بیشتر مالشونا میدند دست همین سگ قدرجونی؟

داداش من شرمنده.ولي چيزي رو كه يادمه گفتم سياه و سفيد بودن.{درضمن من گفتم شبيه} بازم به بزرگي خودتون ببخشيد

ellis
19-04-2013, 16:33
اگه واقعا کسی فیلمی از درگیری کفتار و سگ داره که سگه تنهایی برنده شده و کفتارو کشته لطفا بذاره. ما که مشتاقیم ببینیم. چون اون چیزی که من از بدن و ذهن کفتار میدونم نه به همین راحتی از پا میوفته نه ترس میفهمه چیه. اما خوب این به معنی ناتوانیه سگ نیست...

Jayson_croft
19-04-2013, 17:41
جسه ی کفتار 2 برابر یه سگ سراب بالقه گاهی اوغات شیرها هم توعمه ی کفتار میشن !!
مطمعنم سگ تکی حریفش نیست

bulldog

ZoMbE
19-04-2013, 17:46
اقا رضا مطمعنین چون جسه ی کفتار 2 برابر یه سگ سراب بالقه گاهی اوغات شیرها هم توعمه ی کفتار میشن !!
دوست من منظور آقا رضا کفتار ایرانیه در ضمن این پست واسه خیلی وقت پیشه

sadr10
19-04-2013, 17:47
اقا رضا مطمعنین چون جسه ی کفتار 2 برابر یه سگ سراب بالقه گاهی اوغات شیرها هم توعمه ی کفتار میشن !!
دوست عزیز اشتباه نکنید شما کفتار افریقایی تو ذهنتونه نه ایرانی.کفتار ایرانی را سگ خوب راحت میزنه عکسهای کفتار ایرانی رو با افریقایی سرچ کنید و تفاوتهاشون رو ببینید

Jayson_croft
19-04-2013, 18:06
دوست من منظور آقا رضا کفتار ایرانیه در ضمن این پست واسه خیلی وقت پیشه

دوست عزیز هنوز پست نگذاشجه جواب دادین من اون پست و ویرایش کردم